Vyberte stránku

Novinky

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu:

10° Fojt ( Rychtář, Hlinsko)

12° Medvěd – ležák ( Medvěd, Vrchlabí)

13° VIENNA SPEZIAL ( Mayzus Chotoviny)

14° Sorachi Ace – single hop beer ale ( Kounický pivovar)

PF 2020

DĚKUJEME  ZA TO , ŽE JSTE NÁM ZACHOVALI PŘÍZEŇ V TOMTO ROCE, DO NOVÉHO VÁM PŘEJEME JEN TO NEJLEPŠÍ A BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT OPĚT V LEDNU!

DÍKY !!!

IPAL

I.P.A.L. vol.II je už na cestě do Pubu!!!
Tentokrát u vaření IPAL dohledovali Ivan, Jarda a Pavel, recepturu jsme ale zachovali původní! A hle ….. už se k nám veze ze sokolova! A proto sledujte dnes rubriku ,, Aktuálně na čepu,,

Na tento týden jsme si pro vás připravili hned dvě události. Začneme už ve čtvrtek, kdy si vyudíme sýry a následovat potom bude opékání špekáčků, abychom se náležitě rozloučili s létem a přivítali nový školní rok. Symbolicky budou špekáčky za 5,- / ks + krajíc chleba a hořčice na tácku. Zapalovat oheň budeme v 18:00!

Omluva za šíření poplašné zprávy

Vážení zákazníci,

tímto se omlouvám za šíření poplašné zprávy, kde jsem Vás minulý týden uvedl v omyl o tom, že tento týden bude vysílat TV Udírna ryby ve středu.

S ohledem ke sledu událostí jsem byl nucen přesunout produkci TV Udírna – ryby( PRAŽMA KRÁLOVSKÁ, MOŘSKÝ VLK, LOSOS) na dnešek, tj.úterý 20.8.2019!!!

Děkuji za pochopení a přeji dobrou chuť!

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu:

10° Fojt ( Rychtář, Hlinsko)

12° Medvěd – ležák ( Medvěd, Vrchlabí)

14° Bad Boy – Australian I.P.A. ( pacovský pivovar Na Mýtince)

OCENĚNÍ

Dnes jsem převzal zásilku od kurýrni služby pro Dart´ s Pub Říčany. Po otevření mě čekalo úžasné překvapení!!! Díky Vám všem, za projevení důvěry!

Znovu I.P.A.L.

V pondělí, 5.8.2019 jsme společně já, Pavel a Jarda vyrazili směr Sokolov, abychom nám všem, kterým chutnalo, udělali radost a uvařili znovu I.P.A.L.

JSME ZPĚT

Jsme zpět. 

Když jsme před 10ti dny odjížděli na dovolenou, Vy jste byli naprosto skvělí a přišli nás podpořit a DOPILI jste všechno pivo, které bylo v Pubu. DÍKY! To bylo super! A teď po volníčku jsme zpět a budeme se snažit si Vás i nadále rozmazlovat výbornými pivy, tak jak jste u nás zvyklí, samozřejmě v doprovodu TV Udírna, panem Kotlem a Třetím do party….. 

Májové špekáčkování

OPAKUJEME OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ, NAZVĚME SI TO MÁJOVÉ ŠPEKÁČKOVÁNÍ!::

V úterý, 7.5.2019 Májové špekáčkování od 20:00hod.

Špekáčky máme, vy si vezměte s sebou dobrou náladu!

Výjimečně zavřeno

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,V SOBOTU, 13.4.2019, BUDE ZAVŘENOZ PROVOZNÍCH DŮVODŮ a V NEDĚLI,14.4.2019, OTEVŘENO OD 17:30hod, Z DŮVODU ÚČASTI NA ,,DEN ZEMĚ,, POŘÁDANÉMUZEUM ŘÍČANY.  DĚKUJI ZA POCHOPENÍ IVAN

Share This